Компанія Штайнер пропонує широкий вибір оригінальних запасних частин та комплектуючих до насосного обладнання, забезпечуючи їх своєчасну доставку через свій сервісний центр. Оригінальні запасні частини від виробника гарантують стабільність, ефективність і надійність у роботі машин, а також тривалий термін їх експлуатації.

Працюючи з компанією Штайнер, клієнти можуть бути впевнені в тому, що отримають все необхідне вчасно. Команда досвідчених інженерів готова надати професійні консультації та виявити потреби клієнтів у запасних частинах.

Обираючи запасні частини компанії Steiner, клієнти отримують фактичні терміни поставки, безкоштовні консультації з технічних питань експлуатації та обслуговування, а також повний комплект технічної документації, необхідної для повноцінної експлуатації.

Також варто мати під рукою ремкомплект, щоб бути готовим до будь-яких несподіванок та уникнути зупинки виробництва через пошук потрібних деталей. Ремкомплект включає в себе мембрани, ущільнення і кульки клапанів, набір кілець ущільнювачів / прокладок, глушник і повітряний розподільник, шток мембран, ущільнення центрального блоку і ущільнюче кільце.

Якщо вам потрібна швидка допомога при несправності обладнання, ви можете зателефонувати компанії Штайнер за тел. +380 44 3907338.

en_GB