Штайнер, забезпечуючи Ваше виробництво всіма необхідними запасними частинами, гарантує безперешкодну роботу і тривалий термін експлуатації машин. Оригінальні запасні частини від виробника – це завжди стабільність, ефективність і надійність. Працюючи з нами, Ви можете бути повністю впевнені в тому, що вчасно отримаєте все необхідне. Саме тому ми пропонуємо оригінальні запчастини зі швидкою доставкою.

У нас Ви можете замовити оригінальні запасні частини та комплектуючі до насосного обладнання та їх своєчасну доставку через наш сервісний центр. Команда досвідчених інженерів завжди готова надати професійні консультації та виявити Ваші потреби по запасних частинах.

Обираючи запасні частини компанії Штайнер, Ви отримуєте фактичні терміни поставки, безкоштовні консультації з технічних питань експлуатації та обслуговування, повний комплект технічної документації, необхідної для повноцінної експлуатаціі.

Щоб бути готовим до будь-яких несподіванок і уникнути необхідності зупиняти виробництво через пошук потрібних деталей, завжди слід мати під рукою ремкомплект. Це мембрани, ущільнення і кульки клапанів, набір кілець ущільнювачів / прокладок, глушник і повітряний розподільник, шток мембран, ущільнення центрального блоку і ущільнюче кільце.

Якщо Вам потрібна швидка допомога при несправності обладнання, просто зателефонуйте нам.