Sidel є однією з провідних компаній світу, яка спеціалізується на постачанні лінії розливу різноманітних продуктів. Основний фокус Sidel полягає в розробці устаткування для видуву ПЕТ-пляшок, розливу, етикетування та подальшої групової упаковки.

Компанія була заснована ще в 1965 році. На початку 1960-х, Sidel винайшли пластикові пляшки (ПВХ, поліетилен високої щільності) і розробили своє власне обладнання. У 1980-х роках, споживання ПЕТ пляшок значно зросло, що зробило компанію популярною. Протягом кількох років Sidel придбала кілька інших компаній, таких як Cermex і Gebo. На сьогоднішній день Sidel Group є транснаціональною компанією, що охоплює своєю діяльністю весь процес виробництва упаковки для напоїв. Tetra Laval придбала компанію в 2003 році, тепер Sidel є одним з 3-х промислових підрозділів Tetra Laval Group поряд з Tetra Pak і DeLaval.

Sidel співпрацює з міжнародними компаніями виробниками продуктів харчування та вже встановила понад 30 000 машин в 190 країнах на всіх континентах. Також Sidel має власне виробництво у 12 країнах, а центри продажу та технічного сервісу розміщені у 28 країнах.

Пакувальне обладнання

Депалетайзер
Видув
Розлив
Укупор
Етикетування
Пакування
Палетування

Вид продукції

Скляні пляшки
Пластикові пляшки
Тетра пак
Алюмінієві банки

Для отримання детальної інформації звертайтесь до технічних фахівців Штайнер Україна – офіційного дистрибутора компанії Sidel в Україні – за телефоном +380 44 390 73 38.

en_GB