Vojta equipment – чеський постачальник промислового обладнання для виробництва морозива. Спеціалізується на проєктуванні, виробництві, продажу та обслуговуванні обладнання і повних заводів для промислового виробництва морозива.

Відповідаючи на постійно зростаючий попит клієнтів щодо якості та універсальності промислового обладнання для виробництва морозива, інтенсивно розробляють та вдосконалюють свої продукти.

Засновуючись на досвіді мотивованих та кваліфікованих співробітників та використовуючи можливості власного програмного забезпечення, можуть запропонувати рішення для ефективного та практичного налаштування лінії відповідно до індивідуальних вимог клієнта.

Для існуючих ліній виробництва морозива надають аксесуари для виготовлення нових видів морозива та модернізації для підвищення продуктивності.

В залежності від вимог замовника Vojta equipment може надати:

  • розробку нових продуктів з морозива,
  • відмінне співвідношення інвестицій до результативності,
  • широкий спектр обладнання,
  • нові рішення та технології,
  • універсальний та гнучкий підхід до клієнтів.

Технологічне обладнання

Лінії екструзії
Лінії екструзії дуже гнучкі і здатні виробляти широкий спектр стандартних або складних продуктів, які є дуже популярними на світовому ринку.
Лінія заморожування для збереження якості морозива необхідно швидке заморожування продуктів перед кінцевим упаковуванням.
Машини для наповнення виробляються на найвищому технічному рівні та відповідають поточним вимогам щодо ефективності, гігієни та безпеки. Вони мають велику різноманітність щодо обсягів і асортименту продукції.
Виробництво “під ключ”
Лінії приготування сумішей — це закритий цикл змішування, пастеризації, гомогенізації та охолодження суміші для морозива.
Фризери міцної конструкції в компактному виконанні. Система контролю, що передається, гарантує постійно високу якість продукту.

Вид продукції

Морозиво на паличці
Сендвіч
Тортовий пломбір
Морозиво "Бон-бон"
Кулькове морозиво
Спеціальне
морозиво "Ball Cone"
Морозиво в ріжку
Вафельний стаканчик
Морозиво"AL Cone"
Морозиво "Tartufo"
Формоване
Морозиво у стаканчиках
Морозиво Family Pack
Морозиво Gastro Pack

Пропонуємо Вашій увазі загальний каталог компанії.

Для отримання детальної інформації звертайтесь до технічних фахівців Штайнер Україна – офіційного дистрибутора компанії Vojta equipment в Україні – за телефоном +380 44 390 73 38.

en_GB