POWERFUL AND MULTIFUNCTIONAL EQUIPMENT IS THE KEY TO HIGH-QUALITY MEAT PROCESSING

scansteel foodtech є однією з провідних компаній в світі, що розробляють, конструюють, виробляють і обслуговують окремі машини і обладнання, а також повнокомплектні виробничі лінії для харчової промисловості. scansteel foodtech фокусує свою увагу і спеціалізується на таких галузях: переробка м’яса і м’яса птиці, виробництво сирів, готових страв і продуктів для фаст-фуду.

Професійні знання поширюються в першу чергу на конструюванні вовчків для свіжого та замороженого м’яса, простих і вакуумних міксерів, насосів для будь-якого їх застосування, емульсітаторів з насосною подачею і бункерами-накопичувачами, дозуючих і зважувальних станцій і силосів / бункерів для накопичення будь-яких видів харчової продукції. Асортимент продукції, що випускається компанією scansteel foodtech включає приблизно 140 стандартних машин і елементів устаткування.

Додатково до стандартизованих машин для харчової продукції, scansteel foodtech розробляє нестандартні моделі, які робляться під замовлення в тісній взаємодії з клієнтами. scansteel foodtech також розробляє інжинірингові проекти повнокомплектних технологічних ліній і ділянок. Потім завод за готовими кресленнями виробляє обладнання, здійснює монтаж, запуск цих ліній в експлуатацію, навчає персонал і здійснює сервісне супроводження виробництва.

Production lines can be supplied with or without electronic control systems, with or without software that includes developed recipes for production processes. Information from the lines can be sent to enterprise management systems and main control centres.

Grinder
emulsifying machines
Pumps
Mixers
Sauce systems
Equipment for transporting

For more information, please contact our technical specialists STEINER Ukraine - the official distributor of scansteel foodtech in Ukraine - by phone +380 44 390 73 38.

uk