TOSA GROUP – італійська сімейна компанія, заснована в 1979 році і з штаб-квартирою в місті Санто-Стефано-Бельбо, Італія, є визнаним лідером у галузі виробництва обладнання для кінцевої упаковки. Заснована понад 40 років тому, Tosa Group відзначається своєю довготривалою історією успіху та стабільним підходом до виробництва.

Компанія спеціалізується на виробництві широкого асортименту обладнання для кінцевої упаковки, включаючи обертувальні машини, машини для обв’язування стрічкою, машини для пакування та системи транспортування. Їх обертувальні машини забезпечують ефективне обмотування палетованих вантажів поліетиленовою плівкою, гарантуючи стабілізацію та захист від пошкоджень. Машини для обв’язування стрічкою використовуються для швидкого та надійного обв’язування вантажів поліпропіленовою або сталевою стрічкою. Машини для пакування дозволяють ефективно пакувати товари у картонні коробки, що є важливим етапом у процесі кінцевої упаковки. Системи транспортування Tosa Group забезпечують безпечний та ефективний транспорт палетованих вантажів.

Продукція компанії використовується в різних галузях промисловості, таких як харчова промисловість, виробництво напоїв, виробництво фармацевтичних препаратів, виробництво косметики та виробництво промислових товарів.

Пакувальне обладнання

Обмотувальні машини з поворотним столом
Обмотувальні машини з обертовою рукою
Обмотувальні машини з обертовим кільцем

Продуктивність до 40 п/год
До 16 об/хв
Пилозахищений цикл
Водонепроникний цикл

Продуктивність до 100 п/год
20-25-30-40 об/хв
Пилозахищений цикл
Водонепроникний цикл
Можливість використання плівки 750 мм

Продуктивність до 160 п/год
40-50-60-70-80 об/хв
Пилозахищений цикл
Водонепроникний цикл
Можливість рулону плівки 750 мм
Можливість подвійної плівки 500 мм

Для отримання детальної інформації звертайтесь до технічних фахівців Штайнер Україна – офіційного дистрибутора компанії TOSA GROUP в Україні – за телефоном +380 44 390 73 38.

en_GB