Компанія FBL, з понад 50-річним досвідом на ринку харчової промисловості, визначається як лідер у галузі проектування та виробництва машин і комплексних систем для харчової промисловості. Заснована на технологічному та виробничому ноу-хау, компанія виробляє широкий асортимент високоякісних машин, повністю виготовлених з нержавіючої сталі, що відповідають вимогам ринку.

Завдяки своєму досвіду, високому рівню професіоналізму та ефективному післяпродажному обслуговуванню, FBL гарантує надійну роботу своїх машин протягом тривалого часу. Компанія активно працює на ринках не лише національному та європейському, але й важливих зарубіжних ринках, таких як Східна Європа, Близький та Далекий Схід, Північна Африка, Центральна та Південна Америка, Австралія. Велика географічна присутність підтверджує успіх та довіру клієнтів у виробництво та технологічний потенціал компанії FBL

Лінійні автоматичні закупорювальні машини, повністю виготовлені з нержавіючої сталі AISI 304 і 316L, призначені для вакуумного закупорювання скляних банок і пляшок, оснащених металевим ковпачком типу “твіст-офф” різних розмірів, шляхом вдування пари в простір горловини.

Пакувальне обладнання

Укупорювальна машина FL-350
Укупорювальна машина FL-150

Максимальна швидкість виробництва для цієї моделі становить 350 контейнерів на хвилину, відповідно до характеристик контейнера/кришки.

Максимальна швидкість виробництва для цієї моделі становить 150 контейнерів на хвилину, відповідно до характеристик контейнера/кришки.

Для отримання детальної інформації звертайтесь до технічних фахівців Штайнер Україна – офіційного дистрибутора компанії FBL в Україні – за телефоном +380 44 390 73 38.

en_GB