Насос SuperPump 2500 літрів. Завантажувальний бункер накопичувача з перемішуючим / подає пристроєм і з насосною системою SuperPump 200.

Насоси scansteel foodtech серії SuperPump включають 3 (три) машини, відрізняються один від одного різними розмірами. Правильний вибір насоса залежить від ряду чинників

  • продуктивність;
  • характеристик продукту, що перекачується;
  • його температури;
  • в’язкості;
  • розміру часток – від попередньо подрібненого м’ясної сировини до свинячих напівтуш.

 

Одним важливим моментом при цьому є подвійна камера вивантаження продукту, яка в значній мірі мінімізує або усуває коливання в продуктивності машини. Мотор для насоса конструюється відповідно до особливостей застосування машини.я насосів конструюється у відповідності з особливостями застосування машини.

 

Насос ContiPump 4000/250 з подвійним шнеком. Насос в повній збірці і готовий до експлуатації. На зображенні у верхній частині машини ви бачите захисні поручні для забезпечення безпеки.

Серія насосів ContiPump компанії scansteel foodtech призначена для менш важкого режиму застосування, наприклад, транспортування попередньо перемішаного продукту для завантаження в Емульсітатор, а також транспортування продукту для тимчасового зберігання в бункері або накопичувальної ємності.

Накопичувальний бункер виготовляється в двох варіантах: з одним або двома шнеками.

Один шнек живить / пускає в хід насос ContiPump, а другий шнек запобігає або обмежує налипання частинок продукту і утворення грудок.

en_GB