FT System – провідний постачальник рішень для інспекції та моніторингу контейнерів, був заснований в 1998 році. Компанія зарекомендувала себе як надійний постачальник інспекційного обладнання для провідних виробників та системних інтеграторів у галузі харчової, напійної та хімічної промисловостей завдяки своїй репутації якості, надійності та задоволеності клієнтів.

З моменту заснування FT System став світовим лідером в області рішень для інспекції та контролю, з більш ніж 5 000 установками в більш ніж 60 країнах світу. Компанія є частиною Antares Vision Group, що є лідером в галузі інспекційних систем, рішень для відстеження та контролю, а також інтелектуального управління даними.

Продукція та послуги FT System включають в себе інспекцію контейнерів, виявлення витоків, перевірку рівня заповнення, кришок та етикеток, контроль якості, вимірювання кисню та CO2, інспекцію порожніх пляшок, контроль тиску, контрольні ваги, машини для перевірки етикеток та захисну модифіковану атмосферу.

Технологічне обладнання

Інспекція порожніх пляшок - IV 1000
Інспекція кришки - IT 700м
Інспекція рівня заповнення - CL 700
Інспекція етикеток та кодів
X-Ray інспекція
Інспекція мікрохвильової печі
Система відбракування

Для отримання детальної інформації звертайтесь до технічних фахівців Штайнер Україна – офіційного дистрибутора компанії FT System в Україні – за телефоном +380 44 390 73 38.

en_GB