Минулої статті ми розглянули попередній крок виготовлення сировини. Сьогодні поговоримо про те, як правильно приготувати вологі корми для тварин.

Екструдери. Екструзійна установка використовується в технологічній лінії для виробництва вологого корму для домашніх тварин над конвеєрною стрічкою парового тунелю. Цей пристрій призначений для формування з емульсії смуг/джгутів або брусків для подальшого приготування в ході безперервного процесу. Для процесу екструзії температура емульсії повинна становити не менше +5°C. Емульсія закачується екструдер за допомогою моно-насоса емульсійного бункера. Цей насос створює невеликий надлишковий тиск у головці екструдера, завдяки якому емульсія подається на матрицю. Проходячи через матричний диск, емульсія набуває форми джгутів необхідних розмірів. Завдяки швидкознімній системі матричний диск екструзійної установки можна легко знімати та замінювати. Кінцева консистенція і форма препарату переважно залежить від специфікацій емульсії.

Парові тунелі. У 1980-х компанія Selo поставила перший паровий тунель для виробництва вологого корму для свійських тварин. Ця інновація викликала сильні зміни в індустрії кормовиробництва. Природно, паровий тунель зазнав подальших удосконалень і тепер є сучасною високотехнологічною системою для виробництва вологого корму. Паровий тунель використовується не тільки добре відомими виробниками по всьому світу, а й середніми та малими компаніями. Дане обладнання є гігієнічним, ефективним, економічним, і тому доступне для багатьох виробників.

Установка парового тунелю призначена для переробки емульсії на кусковий корм для домашніх тварин. Проходячи через тунель, емульсія піддається варінню конденсованою парою. Швидкість технологічної стрічки та подача пари регулюються відповідно до необхідних характеристик звареного продукту. Точний час варіння залежить від показників сировини. Паровий тунель розрахований для нагрівання емульсії від +5°C до ±92°C внутрішньої температури. Головними елементами тунелю є дві парові камери (кожухи), між якими безперервно проходить технологічна стрічка. Насичення пари досягається завдяки водяним затворам, розташованим уздовж тунелю. Стрічка оточена двома паровими камерами. Верхній кожух парового тунелю опускається безпосередньо над емульсією, забезпечуючи коректне проходження пари вздовж тунелю з впливом продукт. Верхній кожух можна піднімати вручну, тим самим регулюючи висоту над емульсією, що проходить по стрічці. Тепло подається на продукт із двох сторін. Інжектована через верхній кожух пара конденсується на поверхні продукту і нагріває емульсію. Пара, що інжектується під технологічною стрічкою, конденсується на ній і нагріває емульсію знизу.

Переваги парових тунелів Selo:

• Висока продуктивність, але також придатність для невеликих виробництв

• Можливість різних програмних конфігурацій: точне налаштування нагріву для продуктів з унікальними специфікаціями

• Додатково: можливість використання систем фарбування

• Високоякісний корм для домашніх тварин із збереженням смаку та кольору

Крім парових тунелів для виробництва корму для домашніх тварин, Selo пропонує також гігієнічну та привабливу упаковку для вашої кормової продукції.

Конвеєри охолодження

Джгути, що виходять з парового тунелю, охолоджуються навколишнім повітрям, що нагнітається вентиляторами. Повітря подається безпосередньо на продукт. Після нарізки джгутів шматочки також охолоджуються на конвеєрі охолодження.

Переваги:

 

Нарізна установка призначається для нарізки на встановлену довжину джгутів, зварених у паровому тунелі і безперервним потоком. Після виходу зі сталевої стрічки парового тунелю зварені джгути потрапляють на приймальний транспортер нарізної установки. все з нержавіючої сталі. Швидкість валу регулюється частотним контролером. Довжина нарізки продукту встановлюється кількістю обертів валу. Нарізна установка регулюється під кутом (0 ° / 45 °), що дозволяє різати шматочки під кутом 90 ° – 45 °. Скребок і контр-ніж завжди залишаються в одному і тому ж положенні відносно один одного, а різак обертається, не стикаючись з контр-ножем. Різак оснащений змінними лезами із загартованого металу. Між сталевою стрічкою парового тунелю та нарізною установкою розташований малий конвеєр. Цією стрічкою джгути направляються безпосередньо в нарізну установку, де нарізуються на шматочки. На скребку залишається абсолютно мінімальна кількість продукту.

Переваги:

Виробництво соусу

Соус може вироблятися партіями. У ємність закачується вода, після чого нагрівається парою та циркулює за допомогою насоса. Попередньо виважені сухі матеріали додаються вручну та змішуються з водою. Після готовності соусна перекачується в накопичувальний бак, у якому суміш безперервно циркулює. З буферної ємності соус перекачується в модуль змішування шматочків із соусом у певній пропорції. Вироблені і паровий тунель шматочки і соус повинні змішуватися відповідно до необхідної специфікації. Це здійснюється за допомогою системи одиночної або подвійної фасування.

 

Система одинарного наповнення

У системі одинарного наповнення соус зі шматочками змішується в спеціальній ємності перед фасуванням, яку можна виконувати в піддони, банки або пакети.

Система подвійного наповнення

У подвійній системі дозування шматочків та соусу розділена. Шматочки дозуються за допомогою мультиголовочного дозатора, а соус об’ємною системою дозування. Фасування може здійснюватися у піддони, банки чи пакети.