Наше життя постійно змінюється і модернізується. Це стосується і бізнесу. Нові технології та винаходи змінюють підходи до виробництва продуктів харчування. Споживачі намагаються купувати продукти більш високої якості: безпечні, екологічні, смачні. Харчова промисловість не може залишатися осторонь від змін, які диктує ринок.

Хороші продукти – це основа нашого здоров’я і довголіття!

Кожен з нас намагається дати своїй родині найкраще. Харчування займає важливу частину нашого життя, тому що є первинною потребою будь-якої людини. Забезпечити виробництво якісних продуктів харчування в необхідних для реалізації обсягах на застарілому обладнанні неможливо. Через це падає обсяг виробленої продукції і відбувається збільшення витрат сировини, а отже, знижується прибуток самого підприємства.

Як не втратити обороти виробленої продукції?

Реконструкція існуючих харчових виробництв – це можливість не тільки зберегти свої позиції, а й збільшити прибуток. Розширення асортименту продукції і підвищення якості залежить безпосередньо від обладнання, на якому ця продукція виробляється. Варто окремо відзначити підвищення екологічних і санітарних вимог. Кінцевий споживач має досить широкий вибір і буде намагатися придбати більш екологічні продукти.

Штайнер-Україна пропонує широкий спектр обладнання та послуг для модернізації та реконструкції виробництв харчової промисловості. Реконструкція харчових виробництв згідно з вимогами ЄС, нормами НААСР і GMP. Підготовка до впровадження міжнародних стандартів якості на виробництві. Ознайомитися з асортиментом обладнання для виробництва та отримати детальну консультацію можна на нашому сайті та за телефонами +38 044 390 73 38, + 067 325 03 83.