ПОТУЖНЕ І БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ – ЗАПОРУКА ЯКІСНОЇ ПЕРЕРОБКИ М’ЯСА

scansteel foodtech є однією з провідних компаній в світі, що розробляють, конструюють, виробляють і обслуговують окремі машини і обладнання, а також повнокомплектні виробничі лінії для харчової промисловості. scansteel foodtech фокусує свою увагу і спеціалізується на таких галузях: переробка м’яса і м’яса птиці, виробництво сирів, готових страв і продуктів для фаст-фуду.

Професійні знання поширюються в першу чергу на конструюванні вовчків для свіжого та замороженого м’яса, простих і вакуумних міксерів, насосів для будь-якого їх застосування, емульсітаторів з насосною подачею і бункерами-накопичувачами, дозуючих і зважувальних станцій і силосів / бункерів для накопичення будь-яких видів харчової продукції. Асортимент продукції, що випускається компанією scansteel foodtech включає приблизно 140 стандартних машин і елементів устаткування.

Додатково до стандартизованих машин для харчової продукції, scansteel foodtech розробляє нестандартні моделі, які робляться під замовлення в тісній взаємодії з клієнтами. scansteel foodtech також розробляє інжинірингові проекти повнокомплектних технологічних ліній і ділянок. Потім завод за готовими кресленнями виробляє обладнання, здійснює монтаж, запуск цих ліній в експлуатацію, навчає персонал і здійснює сервісне супроводження виробництва.

Технологічні лінії можуть поставлятися з системами електронного управління або без них, з програмним забезпеченням, що включає розроблені рецепти виробничих процесів, так і без цих програм. Інформація з ліній може направлятися в системи управління підприємством і головні центри управління.

вовчки
емульсітатори
насоси

 

 

 

 

 

 

 

 

 

міксери
системи для соусов
обладнання для транспортування