На сьогоднішній день компанія Штайнер-Україна пропонує рішення, здатні задовольнити найвибагливішого замовника: кращі системи напування, найефективніші системи годування, охолодження, найбезпечніші вентиляційні системи і т.д.

Система ніпельного напування
Бункери для зберігання кормів
Системи годування тарілкового типу
Система вентиляції для будь-якого приміщення
Система клімат-контролю для пташника

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Компанія VAL-CO поставляє якість, тому що надійність і ефективність – основні чинники Вашого бізнесу. Ніпелі VAL виготовляються на верстатах Swiss Screw під індивідуальним контролем жорстких допусків. Нові системи годування тарілкового типу FUZETM мають гнучкий типорозмір, для досягнення максимально ефективного використання площі годування. Бункери для зберігання кормів повинні бути надійними і довговічними, тому вони виготовляються з оцинкованої сталі. Сучасні засоби управління дозволяють Вам бачити всю необхідну інформацію і в той же час контролюють рівень вентиляції з оптимальним рівнем обігріву та охолодження.

Кожна система напування повинна мати спосіб потрапляння води безпосередньо в поїлку. Тому ми пропонуємо безліч варіантів труб для подачі води. По суті, труба водоподачи є життєзабезпечуючою артерією в системі напування, і якщо Вам потрібні круглі, квадратні або навіть труби з ізоляцією, у нас вони є. Круглі труби водоподачі, використовувані в основному для підлогового вирощування птахів, забезпечують швидке і безперешкодне потрапляння води в потрібній кількості в кожну поїлку на лінії. Квадратні труби використовуються в основному в клітинних системах. Їх головна перевага полягає в тому, що квадратна труба ідеально проходить через осередки, забезпечуючи свіжою водою кожну клітину.