Чому Вам варто звертатися за технологічним обладнанням до компанії «Штайнер-Україна»?

Компанія “Штайнер» поставляє на український ринок технологічне, пакувальне обладнання, насоси та їх системи, оригінальні запасні частини, проводить монтаж та сервіс з 2006 року.

Основними критеріями, які для нас є пріоритетними і завдяки яким ми зберігаємо довгострокові надійні відносини з нашими клієнтами, є:

✅ Якість. Якість нашого обладнання, а також сервісних послуг гарантовано нашим досвідом і підтверджується простими цифрами – зростанням популярності і прибутку в наших клієнтів. Якісне обладнання здебільшого збільшує термін безпечного зберігання товару, і робить товар затребуваним і привабливим.

✅ Ціна. Багаторічний досвід роботи з технологічним, пакувальним обладнанням дозволяє нам запропонувати замовнику тільки найкраще за більш вигідною ціною.

✅ Складні технологічні рішення. 100% готовність до спеціальних проектів. Ми готові взятися за проект будь-якої складності і знайти рішення для будь-якого завдання. У нас є все, що для цього потрібно: розуміння, потреби клієнта і чітке бачення мети.

✅Сервіс. Одним з ключових ланок нашої роботи є сервісний центр. Висококваліфіковані фахівці зроблять приймання обладнання на заводі виробника, пусконалагоджувальні роботи, навчання Вашого персоналу, гарантійне і післягарантійне обслуговування.

✅ Консультаційна робота, експертна оцінка обладнання – основа мінімізації Ваших втрат.

Використовуйте знання і досвід фахівців компанії Штайнер і Ви отримаєте додатковий ресурс, значення якого важко переоцінити.

 

Ми в соціальних мережах, стежте за нами:

https://www.linkedin.com/company/steiner-ukraine/

https://www.facebook.com/SteinerUkraine/

https://instagram.com/steinerukraine/

 

 

Січень 2021